Rejestracja: 32 768 03 99

telefon dodatkowy: 791 185 559


NZOZ Euro-Med Stomatologia Rodzinna znajduje się w Piekarach Śląskich ul. Bytomska 196. To miejsce, w którym najważniejszy jest pacjent. Uważamy, że każdy zasługuje na piękny i zdrowy uśmiech, dlatego zatrudniamy najlepszych fachowców w swojej dziedzinie otwartych na ludzi.


Usługi oferowane w naszym centrum stomatologii

NZOZ Euro-Med Stomatologia Rodzinna oferuje pełną gamę usług stomatologicznych dla pacjentów w różnym wieku. Specjalizujemy się w protetyce stomatologicznej,  endodoncji (czyli leczeniu kanałowym), ortodoncji oraz implantoligii. Posiadamy najnowszy sprzęt RTG wykonujący zdjęcia cyfrowe pantomograficzne, cefalometryczne oraz punktowe.
Współpracujemy z jedną z najlepszych pracowni protetycznych na ślasku.

Dentyści NZOZ Euro-Med Stomatologii Rodzinnej

Dentyści pracujący w naszej klinice stomatologii to zespół doświadczonych i zaangażowanych lekarzy stomatologów wspieranych przez odpowiednio przeszkolone asystentki. Wszyscy członkowie naszego zespołu regularnie podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach z wielu dziedzin stomatologii. W centrum stomatologii NZOZ Euro-Med najważniejszy jest pacjent, dlatego nasi lekarze nie tylko doskonale dbają o zdrowie swoich pacjentów, ale potrafią również w jasny i zrozumiały sposób odpowiedzieć na wszelkie pytania i odpowiednio doradzić.

Co wyróżnia NZOZ Euro-Med Stomatologię Rodzinną?

Wierzymy, że właściwa opieka stomatologiczna jest kluczowa dla zdrowia naszych pacjentów. Dlatego wyróżnia nas profesjonalizm, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.