Przejdź do treści

NZOZ Euro-Med Stomatologia Rodzinna znajduje się w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej 196. Jesteśmy dla państwa już od ponad 18 lat i cały czas podnosimy swoje kwalifikacje aby móc sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych pacjentów. Nasi lekarze z różnych dziedzin stomatologii ,pracując na najlepszym sprzęcie i wykonująć pełną cyfrową diagnostykę radiologiczną od pantomogramu poprzez cefalometrię aż do rtg punktowego, są wstanie pomóc w wielu trudnych do rozwiązania problemach.Nasz zespół składa się ze specjalistki ortodontki, specjalisty endodonty oraz z lekarzy stomatologów zajmujących sie pozostałymi dziedzinami stomatologii co daje pełen wachlarz możliwości leczenia pacjenta. Pozostały personel medyczny składający się z technika elektroradiologa oraz z higienistek stomatologicznych tworzy dopełnienie zespołu oraz gwarantuje opiekę okołozabiegową każdego pacjenta.


Usługi oferowane w naszym centrum stomatologii

NZOZ Euro-Med Stomatologia Rodzinna oferuje pełną gamę usług stomatologicznych dla pacjentów w różnym wieku. Specjalizujemy się w protetyce stomatologicznej,  endodoncji (czyli leczeniu kanałowym), ortodoncji oraz implantologii. Duży nacisk kładziemy na stomatologię estetyczną, która niejednokrotnie stanowi uzupełnienie chociażby leczenia ortodontycznego czy endodontycznego naszych pacjentów.

Nasi lekarze tworzą niezwykle zgrany zespół specjalistów, co daje naszym pacjentom pewność i gwarancję dobrze przeprowadzonego kompleksowego leczenia stomatologicznego. Posiadamy najnowszy sprzęt z zakresu radiologii cyfrowej wykonujący zdjęcia pantomograficzne, cefalometryczne oraz punktowe.
Współpracujemy z jedną z najlepszych pracowni protetycznych na śląsku dzięki czemu nasze prace protetyczne wykonane są prawidłowo i starannie.

Dentyści NZOZ Euro-Med Stomatologii Rodzinnej

Dentyści pracujący w naszej klinice stomatologii to zespół doświadczonych i zaangażowanych lekarzy stomatologów wspieranych przez odpowiednio przeszkolone asystentki i higienistki stomatologiczne oraz przez wykfalifikowaną technik elektroradiolog. Wszyscy członkowie naszego zespołu regularnie podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach z wielu dziedzin stomatologii. W centrum stomatologii NZOZ Euro-Med najważniejszy jest pacjent, dlatego nasi lekarze nie tylko doskonale dbają o zdrowie swoich pacjentów, ale potrafią również w jasny i zrozumiały sposób odpowiedzieć na wszelkie pytania i odpowiednio doradzić.

Co wyróżnia NZOZ Euro-Med Stomatologię Rodzinną?

Wierzymy, że właściwa opieka stomatologiczna jest kluczowa dla zdrowia naszych pacjentów. Dlatego wyróżnia nas profesjonalizm, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.